بازیگران ایرانی

خانه > مقالات > عوامل سینمایی > بازیگران > بازیگران مرد > پیمان ابدی
عوامل سینمایی و بازیگران
خبرنامه
نام:
*ایمیل:
*موبایل:
 
*درج کد
پیمان ابدی
پیمان ابدی

بیوگرافی پیمان ابدی :

پیمان ابدی

پیمان ابدی ( ۱۳۵۱تهران - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ تهران) بدل‌کار معروف ایرانی بود که به‌خاطر فعالیت در مجموعهٔ هشدار برای کبرا ۱۱ به شهرت رسیده بود. پیمان ابدی در ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ در حین ایفای نقش بدل‌کاری در فیلم چشم‌های نامحسوس بر اثر حادثه، جان خود را از دست داد.

پیمان جلالی ابدی متولد 11 آبان ۱۳۵۱ در محله یوسف‌آباد تهران و دارای یک خواهر (شبنم ابدی) می باشد. پیمان ابدی در 6سالگی به ورزش اسکی پرداخت و در 12 سالگی به همراه خواهرش برای ادامه تحصیل به آلمان و شهر کلن سفر کرد. پیمان ابدی طراح و کارگردان صحنه های اکشن بود و در رشته روانشناسی ورزشی تا مقطع دکترا تحصیل کرد. همچنین به چهار زبان انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی و ایتالیایی تسلط داشت. رشته تخصصی ورزشی او شیرجه Diving بود که مجموعا در مسابقات قهرمانی جهان، قهرمانی اروپا و قهرمانی آلمان 37 مدال کسب نمودو بواسطه شیرجه منحصربفردش در فرانکفورت موفق به ثبت نام خود در رکوردهای گینس گردید. او عضو تیم Action concept (یکی از 4 تیم برتر اکشن جهان) بود و با طراحی و اجرای صحنه های اکشن در پروژه های مشهوری نظیر هشدار برای کبرا ۱۱، پلیس های موتورسوار ، ۱۰۰ درجه، دلقک و فرشتگان وحشی مهارت‌های علمی و فنی خود را به نمایش گذاشت.
پیمان ابدی در سال ۱۳۸۵ به ایران بازگشت و یک آموزشگاه حرفه ای اکشن با حضور جوانان ورزشکار ایرانی تاسیس نمود. هم اکنون ریاست "تیم اکشن ابدی" را علیرضا قره خانی (دستیار اول پیمان ابدی و دوست 24 ساله او) به عهده دارد و پروژه های بسیاری را به شایستگی به پایان برده است. پیمان ابدی در ۲۰آذر ۱۳۸۶ با ساناز نوروززاده ازدواج کرد.سرانجام در عصر روز چهارشنبه ۱۶ ماه اردیبهشت ۱۳۸۸ در حین اجرای یک صحنه اکشن، در تله‌فیلم چشم‌های نامحسوس به کارگردانی محسن موسویان جان خود را از دست داد. ابدی در قطعهٔ هنرمندان بهشت زهرا تهران به خاک سپرده شده‌است.

پیمان ابدی

فیلم‌ نگار

بازیگر به عنوان بدلکار :
فیلم‌ها:
    * مجنون لیلی
    * بختک
    * قرنطینه
    * ریسمان باز (۱۳۸۶)
    * مخمصه (۱۳۸۶)
    * کلانتری غیرانتفاعی (۱۳۸۷)
    * سایه وحشت (۱۳۸۷)
    * صندلی خالی (۱۳۸۷)
    * پستچی سه بار در نمی‌زند (۱۳۸۷)
    * باغ قرمز (۱۳۸۸)
    * چشمهای نامحسوس (۱۳۸۸)

مجموعه‌های تلویزیونی :
پیمان ابدی و در حال انجام عملیات بدل‌کاری در «راه بی‌پایان» ۱۳۸۵
    * هوش سیاه
    * راه بی‌پایان (۱۳۸۵)
    * خواب زده
    * میوه ممنوعه
    * عملیات ۱۲۵
    * ترانه مادری
    * روز حسرت
    * آینه‌های نشکن
    * مرگ تدریجی یک رویا
    * بدلکاران

 
منوی کاربری
ایمیل
رمز عبور
 
» عضویت
» یادآوری رمز عبور
تبلیغات مرتبط

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت با مهریاسان