بازیگران ایرانی

خانه > مقالات > فیلم نگار > کلاغ پر
عوامل سینمایی و بازیگران
خبرنامه
نام:
*ایمیل:
*موبایل:
 
*درج کد
کلاغ پر
کلاغ پر

فیلمشناسی کلاغ پر :

کلاغ پر

کلاغ پر

کلاغ پر
کارگردان:     شهرام شاه حسینی
بازیگران:     محمدرضا گلزار و مهناز افشار، بهنوش طباطبایی ، حسام نواب صفوی

کلاغ پر نام فیلمی ایرانی به کارگردانی شهرام شاه حسینی است که در سال ۱۳۸۶ به نمایش درآمد.

چکیده داستان:
رضا(محمدرضا گلزار) پس از دو سال نامزدی با رویا(بهنوش طباطبایی) و پس از چندی بیکاری، در روزنامه ای کار پيدا می‌کند و با شادمانی با رویا تماس می گیرد تا قرار عروسی را بگذارند، ولی رویا با او برخورد سردی می کند، چون به پيشنهاد مادرش با جوانی پولدار به نام مسعود(حسام نواب صفوی) که در دنیای مد کار می کند نامزد کرده و می خواهد با او به شمال برود.
هرچند رویا به رضا پيمان بسته که نامزدی اش را با مسعود به هم بزند، رضا برای پاییدن آن دو به شمال می رود و از یک بنگاه فروش خانه در آنجا ویلایی همجوار به خانه آن دو می خواهد. در بنگاه دختری به نام سارا هم آمده که او هم همان خانه را می خواهد. گویا سارا(مهناز افشار) از پیشً با مسعود نامزد بوده و می خواهد که جلوی ازدواج مسعود با رویا را بگیرد. به این ترتیب رضا و سارا هدف یکسانی پیدا می کنند که آن هم جلوگیری از ازدواج مسعود و رویاست.
هر دو در همان ویلا ساکن می شوند و سارا در خانه آنها دوربین مخفی کار می گذارد و کم کم می تواند اعتماد رویا به مسعود را از بین ببرند. تلاش مسعود(حسام نواب صفوی) برای بدست آوردن رضایت رویا راه به جایی نمی رسد، ولی رضا(محمدرضا گلزار) هم دیگر آن احساس پیشین را نسبت به رویا(بهنوش طباطبایی) ندارد و از سوی دیگر سارا(مهناز افشار) نیز می خواهد به رویا نشان دهد که مسعود او را بسیار دوست دارد. رضا و سارا که در این مدت با هم بوده اند، احساس می کنند که به هم دلبسته اند.

 
منوی کاربری
ایمیل
رمز عبور
 
» عضویت
» یادآوری رمز عبور
تبلیغات مرتبط

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت با مهریاسان